Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε κατά την διάρκεια εκδήλωσης της κοπής της πίτας μας, η ψηφοφορία των μελών για την εκλογή του νέου Διοικητικού Συμβουλίου της Εστίας της Κοιλιοκάκης για την επόμενη διετία 2024-2026. Τα αποτελέσματα έχουν ως εξής: Υποψήφιοι Ληφθείσες Ψήφοι
Κοπή Πίτας, Γ.Σ. και Εκλογές 2024
Ευχές για Χριστούγεννα 2023 και Νέο Έτος 2024!
Εκδρομή στη Ρώμη, Ιταλία
Μελέτη Υγείας Ηπείρου
Dr. Schär: Μήπως φταίει η γλουτένη;
Ημερίδα: Κοιλιοκάκη και συνοδά αυτοάνοσα νοσήματα
Προτροπή σε άμεσες ενστάσεις
Κοπή Πίτας 2023 (Πάρτυ Μασκέ) – Γ.Σ. Μελών
Επικαιροποίηση Οδηγιών για Παροχή Προϊόντων
Νέα οδηγία του ΕΟΠΥΥ με επικαιροποίηση των οδηγιών αναφορικά με την παροχή προϊόντων χωρίς γλουτένη αναρτήθηκε σήμερα στη Διαύγεια. Κλείνει έτσι επιτυχώς ένας κύκλος μιας σημαντικής ομαδικής διεκδίκησης. Οι 4 σύλλογοι, Ελληνική Εταιρεία Κοιλιοκάκης, Δράση για την Κοιλιοκάκη, Η Εστία